O Firmie Madagaskar

       Madagaskar to firma rodzinna. Jesteśmy na rynku od 2006 roku. Naszą filozofią jest indywidualne podejście do każdego gościa. Stąd tak wiele pytań przed realizacją zamówienia. U nas można grymasić.

       Mięso kebab – to wołowo indycze mięso mielone, przywożone do nas w formie głęboko zmrożonych kul. Zrobione w Polskiej fabryce według naszego smaku. Podajemy w chlebie, w tortilli, w zestawie lub samo, jak gość sobie życzy.

       Mięsa z grilla – to pierś z kurczaka, karczek lub polędwica wieprzowa., przyprawione, peklowane według naszej receptury. W mięso zaopatrujemy się lokalnie na Hali Tęcza,. Grillujemy je indywidualnie dla gościa tuż przed podaniem .

       Sałatki - do zestawu to nic innego niż ręcznie krojone warzywa. Ale może być również z grillowanym kurczakiem z kebabem lub z tuńczykiem.

      Sosy- czosnkowy, łagodny i ostry robimy sami codziennie, receptura nam tylko znana, jak brzmią tak smakują, mamy też propozycję dla gości na diecie, to oliwy z oliwek smakowe, oraz pesto z oliwą czerwone lub zielone, przez nas robione.

Zapraszamy

Zespół Madagaskar

Zapraszamy do zwiedzania naszego lokalu